۱۳۹۱ آذر ۶, دوشنبه

مگنا ارایکس RX-اصل

قرص مگنارکس(MAGNA+RX)اصل به همراه اشانتیون
قیمت: 145000 تومان
در سراسر جهان تا کنون هیچ دارویی مشابه مگنارکس معرفی نشده و این تنها فرمول کشف شده تا کنون است که قادر است هر نوع آ.ل.تی را از نظر سایز،طول و ضخامت به شکلی دائمی ،سریع ،آسان،بی خطر و بدون هرگونه مشکلی افزایش داده و باعث بهبود وضعیت شق شدگی و سفتی آ.ل.ت در حالت نعوظ و تحریک جنسی شود و همزمان از انزال زودرس جلوگیری کرده افزایش زمان مقاربت را به شما هدیه می دهد . فرمول بزرگ کردن آلت تناسلی : مگنا رکس این کار را خیلی سریع و آسان و به شکل غیر قابل باوری برای شما انجام می دهد . پزشکان بزرگ تر و حجیم تر و سفت و سختتر شدن آ.ل.ت تنا-سلی مردان را امری کاملا ممکن و انجام شدنی می دانند . بسیار حیرت زده می شوید وقتی که فقط در عرض زمان کوتاه چند هفته ای شاهد افزایش حجم و طول آ.ل.ت تنا-سلی خود شوید به نحوی که تا قبل از این هیچ گاه تجربه نکرده بودید .


ساختار آلت
ساختار آلت


مگنا آر ایکس یک محصول ١٠٠٪ طبیعی و گیاهی بوده که مواد اولیه آن از گوشه و کنار جهان جمع آوری شده اند ، لذا براساس تحقیقات آزمایشگاهی صورت گرفته و جمع آوری اطلاعات آماری از مشتریان این محصول ، هیچگونه عوارض و واکنش های جانبی به این محصول در مصرف کنندگان آن مشاهده نشده است. این محصول منحصر به فرد توسطدکتر Aguilar پزشک برجسته اورولوژیست و یک تیم اختصاصی گیاهشناسی اختراع و گسترش یافته است. +MAGNA RX یک محصول خوراکی جهت درمان ناتوانی های جنسی و یا کاهش عملکرد جنسی مردان می باشد.
نمونه هایی از مصرف داروی گیاهی مگنا ار ایکس
واحد خط کشها به اینج هست
هر اینج معادل با 2.5 سانتی متر میباشد
نمونه مصرف شده
نمونه مصرف شده سومنمونه مصرف شده چهارمنمونه مصرف شده پنجمنمونه مصرف شده ششمنمونه مصرف شده هفتم
واحد خط کشها به اینج هست
هر اینج معادل با 2.5 سانتی متر میباشد
نمونه مصرف شده


نحوه مصرفقرص ها را در دو تا سه وعده در طول روز بهمراه یک لیوان آب و طبق یکی از طرح های زیر مصرف نمایید: 18 تا 28 سال تا وزن 100 کیلوگرم : روزانه دوعدد 18 تا 28 سال با وزن بالای 100 کیلوگرم : روزانه چهار عدد 28 تا 40 سال تا وزن 100 کیلوگرم : روزانه سه عدد 28 تا 40 سال با وزن بالای100 کیلوگرم : روزانه چهار عدد بالای 40 سال : روزانه چهار عدد زمان مورد نیاز برای گرفتن نتیجه کامل از این محصول دو تا چهار ماه و تعداد 4 بسته می باشد که سن ، وضعیت جسمانی ، سابقه پزشکی و بهداشت عمومی فرد تعیین کننده طول دوره درمان وی میباشد.برخی از ویژگیها
1) افزایش طول و ضخامت آ.ل.ت به اندازه 5 الی 12 سانتیمتر در یک دوره 60 روزه یا کمتر 
2) افزایش میل ، قدرت و کیفیت رابطه جنسی
3) جلوگیری از انز ال زود رس و افزایش زمان نزدیکی و مقاربت 
4) بدون عوارضی چون تپش قلب، چاقی،ناراحتی های پوستی و گوارشی و ...
 5) افزایش شق شدگی و سختی آلت تناسلی هنگام ن.ع.و.ظ و تحریک جنسی

خرید مگنا RX
نام و نام خانوادگی
در فیلد زیر، کد تلفن کشور خود را وارد کنید مثلا برای ایران 98 را وارد کنید.
کد کشور
شماره تلفن ثابت یا همراه
ایمیل
آدرس شما
چنانچه در مورد اين محصول سؤالي داريد در کادر زیر بنويسيد.(اختیاری)
سؤال شما
در فيلد زير تعيين كنيد كه قصد خريد چه تعداد از اين محصول را داريد.
تعداد مورد نياز 
ulduzlu

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...